Hakkımızda

 

1993 yılında faaliyete başlayan  ABS Aydın Boya San.ve tic.Ltd. Şti. 1993 yılında 200 metrekarelik alanda boya üretimine başladı , bugün 2000 metre karelik alanda 1000 metrekarelik kapalı alanı bulunan modern tesislerinde üretim yapıyor. ABS markası ile ısı yalıtım ürünleri, su bazlı inşaat boyaları sunmaktayız.

Dünyadaki enerji kaynakları hızla tükenmektedir. Bunun yanında enerji fiyatlarının artmasıyla ısı yalıtım ve enerji tasarrufu konuları önemli hale geldi.  Isı yalıtımın başta aile olmak üzere ülke ekonomisine katkı sağlamakta, yapı ve çevre üzerinde birçok olumlu etkisi bulunmaktadır.

TS 825’e uygun olarak ABSTHERM Isı Yalıtım Sistemleri ile yakıt sarfiyatında yaz-kış  %40’a varan ENERJİ tasarrufu sağlamayı amaçlıyoruz.

Firmamız su bazlı ürünler, epoksi, sentetik, selülozik  boya ve verniklerinde renk kartelalarımız bulunmakta her grup için standart 20-30 renk çeşidinin yanında uluslararası standarttaki RAL kartelasında bulunan binlerce renk alternatifini de sunmaktadır.

2016 yılı da daha sıcak canlı renkler ile daha sade pastel açık tonların öne çıkacağını öngörmekte ve buna uygun renkleri kartelamızda sunmaktayız.

Bünyemizde kalite ile ilk akla gelen ABS Boya markası ile su bazlı ürünler, izolasyon ürünleri, yardımcı ürünler sunmaktayız. Tüketicilerin çoğunun rahatlıkla alıp kullanabileceği orta sınıf ABS boya markası ile su bazlı ürünler üretmekteyiz. Ekonomik sınıfta ABS PLASTİK boya markalı ürünlerimizle su bazlı ürünler üretmekte her bütçeye uygun TSE standartlarına uygun alternatif ürünler sunmaktayız.

Satış politikamız daima müşteri memnuniyeti odaklı olmakta, Alternatif her keseye uygun birinci kalite ürünlerin yanında ekonomik iş görür ekonomik malzemelerde sunarak bayi taleplerini en üst seviyede karşılamaktayız. ürün çeşitliliği ile bayilerimize ürünleri makul fiyatlarla sunmaya gayret gösteriyoruz.

ABS Aydın Boya San. Tic. Ltd. Şti. olarak 70 kişiye istihdam sağlamakta, 8 distiribütör, 400’e yakın alt bayi ağımızla, ürünlerimizde kalite ve çevreye duyarlı mamüller üretmeyi ilke edinerek siz değerli distribütör, bayi ve tüketicilerimizin de desteği ile önce ülkemizde aranan ve istenen marka olmak daha sonra dünya markası haline gelmeyi arzulamaktayız.

Destek ve güveniniz için sonsuz teşekkür ederiz.